Buca'da firmalar "Çünkü; Buca en iyisini hak ediyor."
Üyelik Sözleşmesi - Buca'da Bul
ÜYELİK SÖZLEŞMESİ
  1. Buca'da Bul sistemi : Firmalar ile müşteriler arasında iletişim sağlamayı amaçlayan bölgesel (ilçe bazlı) bir sistemdir.
  2. Üye Firma :  Buca'da Bul sisteminde gösterilmesini, internet aracılığıyla müşterilerine ulaşmayı talep eden firmalar ya da işletmelerdir.
  3. Bu sisteme kayıt olmak için doldurulan formda, firma yetkilileri tarafından verilen bilgilerin doğruluğu yine firma yetkililerinin sorumluluğundadır.
  4. Üyelik/sisteme katılım formuna bilgiler doğru olarak girildikten sonra, sistem yöneticilerimiz bu bilgileri kontrol etmektedir.
  5. Formdaki "Kişisel Bilgiler" bölümüne girilen veriler üçüncü bir şahıs, sistem veya firma ile kesinlikle paylaşılmaz. Buca'da Bul sistemi, kişisel bilgilerinizin güvenliğine ve gizliliğine saygı duyar.
  6. Bir firmanın sisteme katılım başvurusu onaylandıktan sonra ödeme yapması beklenir. Firmanın üyeliği, yapmış olduğu ödemeyi takip eden 24 saat içerisinde başlamaktadır. Bu süreçte eksik kalmış firma bilgileri ya da fotoğraf gibi materyalleri var ise Buca'da Bul yetkilileri tarafından ivedilikle sisteme aktarılacak ve firmanın sayfasında gösterime sunulacaktır.
  7. Başvuru sonrası 5 iş günü içerisinde sistem sorumlusu Umut KESKİN'in hesabına ödeme aktarımı gerçekleşmesi gerekmektedir. Sonrasında gerçekleşen gecikmiş ödemeler için üyeliğin tamamlanması, başvuru yoğunluğuna göre gecikebilir. Bu gecikme 72 saatten fazla olamaz.
  8. EFT / Havale aktarımındaki ya da elden ödemedeki olası gecikmeler ve araya hafta sonu günlerinin girmesinden dolayı doğacak gecikmelerden Buca'da Bul sorumlu değildir. böyle bir durumda üyelik; ödemenin bize ulaşmasını takip eden 24 saat içerisinde yine gerçekleştirilecektir.
DİĞER BAĞLANTILAR
Elektrik ve Su kesintileri Emlak İlanı Ekle Nöbetçi Eczaneler Bankalar ve Bankamatikler (Yakında)

bucadabul logo İSTATİSTİKLER
Ziyaret Edilme
:
21059 tekil, 21177 sayfa
Kayıtlı Firma
:
7 adet
Konum Bilginiz
:
Site güvenliği; sektörün lider firması olan COMODO tarafından sağlanmaktadır Google Adsense ve Adwords Partneri, Analytics Kullanıcısı