Buca'da firmalar "Çünkü; Buca en iyisini hak ediyor."

Tapdi Buca Tıp Merkezi

Tapdi Buca Tıp Merkezi

Puanlama

Ortalama: 5.00 [5 üzerinden. Oylayan: 1 kişi)
preloader animasyonu
Bu firmaya
İnkılap Mahallesi, Koşuyolu Caddesi, 506 Sok. No: Hipodrom yanı No:2, 35380 Buca / İzmir
Haritayı görmek ve yol tarifi almak için tıklayın
Sosyal Medyada Paylaş

Sektör : Hastane
Firma Tanıtımı
Nisan 1999 yılında Dr. Mehmet Bektur ile kuruluş çalışmaları başlayan Buca Tıp Merkezi, Ocak 2001 yılında İzmir Buca-Şirinyer semtinde ayaktan Teshiş ve Tedavi Merkezi olarak  hizmet vermeye başlamıştır. Sağlık hizmetlerini 08 Ekim 2003 de alınan İS09001-2000, 02 Temnuz 2010 da alnan İSO9001:2008 Kalite Yönetim Belgesi ve 25 Ağustos 2011 de TSE-İSO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgesi ile sürdürmektedir. Tıp Merkezimiz Buca Şirinyer Bölgesinin nüfus, sosyo-kültürel dağılım, kolay ulaşım ve otopark imkanları göz önüne alınarak beşer katlı iki ana binanın birleşimiyle tesis edilmiştir.

 Tıp Merkezimizde Polikinikler, Havacılık Ünitesi, Acil, Ameliyathaneler, Gözlem Odaları, Radyoloji Ünitesi, Fizik Tedavi Ünitesi, Gastroentereloji Ünitesi, Biyokimya ve Patoloji  labaratuvarları mevcuttur. En son medikal teknolojinin kullanıldığı teşhis ve tedavi bölümlerinde, konusunda uzman olan hekimlerimiz tüm branşlarda tam gün 23 branş, 34 birimde veya poliklinikte hizmet vermektedir. Özel sigortalar ve Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile anlaşmalı olan Özel Tıp Merkezimiz, hastalarımıza güvencelerini kullanarak sağlık hizmeti sunmaktadır.

 Ameliyathaneler bölümünde steril ve yarı steril sistem ile düzenlenen 3 adet operasyon  odası mevcuttur. Gözlem ünitesinde günübirlik işlem yapılan cerrahi hastaları yatmaktadır. Radyoloji Ünitemizde Açık Manyetik Rezonans (açık MR), 16 kanallı Spiral Tomografi Cihazı, Mamografi, Taş Kırma, Kemik Dansitometresi ölçümleri en kısa sürede, en son teknolojik yeniliklerle çalışılmaktadır.

 Gastroentereloji Ünitemizde endoskopik işlemler (Gastroskopi, Rektoskopi, Kolonoskopi vb.) ve bazen polip çıkarma gibi endoskopik cerrahi işlemler yapılabilmektedir. Patoloji labaratuvarımızda cerrahi birimlerden getirilen materyalller en kısa sürede hazırlanıp, patolojik incelenmesi yapılıp raporlanmaktadır. Fizik Tedavi Ünitemizde hergün özel servis ile taşınan her grup hastaya fizyoterpistlerimiz eşliğinde rehabilitasyon hizmeti sunulmaktadır. Nöroloji polikliniğimizde gerekli olan hastalarımıza elektromiyografi incelenmesi yapılmaktadır.

Buca Tıp Merkezi'nde çağımızın gerekliliklerine uygun bilgisayar sisteminde uzaktan erişim ile hasta verilerini görme sistemimiz mevcut olup hasta kayıtlarına rahatlıkla erişim mümkün olmaktadır.

 On yılı aşkın süredir hizmet veren Buca Tıp Merkezi ve çalışanları, gelecek yıllarda da sürekli büyüyerek ve kendini yenileyerek hastalarımıza daima güleryüzle hizmet etmeye devam edecektir...

SERVİS SAATLERİ

Buca Tıp Merkezi Hareket Saatleri
10.00 / 12.30 / 14.30 / 16.00 / 18.00

Buca Tıp Merkezi Güzergah
Koşuyolu Cad. / Menderes Cad. / Fevzi Çakmak Cad. / 367 Sok. / İstiklal Cad. / Gazi Osman Paşa Cad. / Erdem Sok. / 63 Sok. / Doğuş Cad. / Ahmet Priştina Bulv. / Tınaztepe Hastanesi
 
Sosyal Medyada Paylaş
Anahtar Kelimeler :
Harita Konumu ve Yol Tarifi
Buca'da Hastane Hizmeti Veren Diğer Firmalar
İzmir Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi
Kozağaç Mahallesi
Detay
İzmir Buca Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Atatürk Mahallesi
Detay
Özel Tınaztepe Hastanesi
Kuruçeşme Mahallesi
Detay
DİĞER BAĞLANTILAR
Elektrik ve Su kesintileri Emlak İlanı Ekle Nöbetçi Eczaneler Bankalar ve Bankamatikler (Yakında)

bucadabul logo İSTATİSTİKLER
Ziyaret Edilme
:
21037 tekil, 20893 sayfa
Kayıtlı Firma
:
7 adet
Konum Bilginiz
:
Site güvenliği; sektörün lider firması olan COMODO tarafından sağlanmaktadır Google Adsense ve Adwords Partneri, Analytics Kullanıcısı